Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu pozyskał fundusze w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Na zakup nowości wydawniczych możemy przeznaczyć 10.000 zł. W związku z tym zwracamy się do społeczności szkolnej z prośbą o przedstawienie propozycji tytułów książek, które można by zakupić do biblioteki. Mogą to być dowolne książki (z wyjątkiem podręczników), także lektury i e-booki. Na propozycje czekamy do połowy listopada.

SP    tarczerazemmala

WSPIERAMY SCHRONISKO "TOZ FAUNA" W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Chcesz pomóc? Dołącz do akcji wspierającej działalność schroniska dla zwierząt. Można przynosić:
⦁ karmy dla psów i kotów
⦁ koce
⦁ poduszki
⦁ zabawki
⦁ smycze 
⦁ obroże
Zbiórkę organizuje samorząd klasy V. Akcja trwa do 17 listopada 2017 roku. Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie. :)
Samorząd Szkolny

and2

Aktualności

05.06.2016 r. - Ziemia Sandomierska


Zaczęliśmy zwiedzanie od opatowskich podziemi i kolegiaty. Następnie cofnęliśmy się o kilka tysięcy lat i w Krzemionkach Opatowskich mogliśmy obejrzeć kopalnie krzemienia z okresu neolitu.
Ponieważ do zachodu słońca było jeszcze sporo czasu - odwiedziliśmy ruiny niesamowitego zamku Krzyżtopór w Ujeździe.
Pierwszy dzień wycieczki zakończyliśy zakwaterowaniem i wieczornym spacerem po Sandomierzu.
Mieliśmy szczęście i na planie filmowym spotkaliśmy bohaterów seriarlu "Ojciec Mateusz" podczas kręcenia kolejnego odcinka. Nie muszę dodawać, że niektórzy zebrali komplet autografów i zrobili sobie fotki z aktorami!
Drugi dzień wycieczki przeznaczyliśmy w całości na zwiedzanie Sandomierza.
Czekały na nas: Brama Opatowska, zbrojownia, podziemia sandomierskie, Bazylika Katedralna, ratusz, Pałac Biskupi, dzwonnica, dom Długosza, Collegium Gostomianum, zamek, "Ucho Igielne", wąwóz Królowej Jadwigi, Park Piszczele, kościół św. Józefa. Długo wyczekiwanym punktem programu był rejs po Wiśle (wreszcie mogliśmy odpocząć!)
Ostatni dzień wycieczki rozpoczęliśmy od wykwaterowania się.
W drodze do domu musieliśmy odwiedzić jeszcze przepiękny zamek i ogrody w Baranowie Sandomierskim oraz Kurozwęki. Na tej wycieczce ustaliliśmy, że dzień bez podziemi, to dzień stracony, więc w Kurozwękach obowiązkowo zeszliśmy do lochów.
Ciekawostką było spotkanie z amerykańskimi bizonami, które spokojnie wypasały się niedaleko pałacu.

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.