SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

Wrocław najechany ... i zdobyty!

Podczas linowej wędrówki towarzyszyli nam nieproszeni goście - komary. Pozostawili nam po sobie nieprzyjemne pamiątki, ale bądź co bądź podczas pokonywania kolejnych przeszkód zapomnieliśmy o ich obecności. Największe emocje zapewnił nam zjazd tyrolką. Następnie, po tak wielkim wysiłku, udaliśmy się na upragniony obiad. Gdy wszyscy odzyskali siły, ruszyliśmy obejrzeć wrocławskie multimedialne fontanny, które znajdują się przy Hali Stulecia. Woda tryska z kilkunastu gejzerów, mgiełek, piany itp. na wysokość nawet 40 metrów. Tym sposobem tworzą się różne obrazy z towarzyszeniem muzyki i laserów. Nasze atrakcje przerwała okropna ulewa. Schroniliśmy się w Galerii Dominikańskiej. Wieczorem udaliśmy się oglądać cudowny wrocławski rynek.
Następnego dnia obejrzeliśmy Panoramę Racławicką przedstawiającą ogromne malowidło - bitwę pod Racławicami. Zwiedziliśmy też Muzeum Narodowe, w którym zgromadzone zostały dzieła sztuki z różnych epok. Odwiedziliśmy również Ogród Botaniczny znajdujący się przy Uniwersytecie Wrocławskim. Mogliśmy podziwiać piękne rośliny oraz zrobić małą sesję zdjęciową przy wodospadzie (i tu po raz kolejny zostaliśmy pokąsani przez komary).
Ostatniego dnia udaliśmy się do wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, gdzie szczególnie naszą uwagę przykuło Afrykarium. Ostatnią atrakcją był wjazd na 49. piętro wieżowca Sky Tower. Obejrzeliśmy cały Wrocław „z góry”. Po obiedzie udaliśmy się na dworzec. O godzinie 18:00 dotarliśmy do Gliwic, tam zakończyliśmy naszą wycieczkę. Co prawda chociaż na 3-dniowy „wypad'” udała się tylko cześć klasy, to miło spędziliśmy ten czas. Dziękujemy pani Magdalenie Paw oraz naszej wychowawczyni, pani Barbarze Dusińskiej - Rubin za zorganizowanie nam tego aktywnego wypoczynku.


Julia Żyłka

 

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.