Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

Osobliwości Świata Fizyki

 

Na wykładach z fizyki młodzież miała przyjemność uczestniczyć, obserwować i doświadczać z bliska wielu doświadczeń fizycznych, a przy tym nauczyć się wielu rzeczy z tej właśnie dziedziny. Wszyscy tam obecni uczniowie wraz z opiekunami brali udział w trzech  wykładach w  różnych salach audytoryjnych, które robiły wrażenie na nich, a niektórzy nauczyciele mogli przypomnieć sobie w niej swoje studenckie lata nauki.W programie wykładów był: Elektromagnetyzm wokół nas,  podczas którego pokazano doświadczenia z oddziaływaniem elektromagnetycznym, Fizyka na wakacjach, gdzie nauczyliśmy się, jak można sobie poradzić bez dostępu do energii lub jak utrzymać ciepło naszego ciała oraz Ciepło, zimno, gorąco, mróz!, na którym można było zobaczyć np. tornado zrobione z ognia.Bardzo dziękujemy organizatorce wycieczki Pani Beacie Zabłockiej oraz opiekunkom Pani Agacie Dorożyńskiej oraz Pani Katarzynie Szołtysik.
Wiktoria Gittmann.

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.