Wyniki matura 2018

Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

28.09.2017 r. - Europejski Dzień Języków


W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych klasy I, II, III, oraz IV miały za zadanie przebrać się za mieszkańców wybranego kraju Europy. Uczniowie wszystkich wymienionych klas bardzo ładnie prezentowały się w przygotowanych strojach, jednak najlepiej wypadła klasa III a , której wychowawcą jest pani Iwona Witaszczyk. Wszyscy uczniowie klasy III a były przebrane, a ich stroje były najbardziej wyszukane i spektakularne. Potwierdziło to jury w składzie: nauczyciele: Katarzyna Szołtysik, Ewa Nawrocka, oraz uczniowie Samorządu Szkolnego: Agata Matel, Wojciech Michalik. Wszyscy przebrani uczniowie dostali drobne nagrody: kredki z temperówką, kostki do układania, odblaski, broszurki.
Klasy starsze czyli V, VI, VII, oraz II, III gimnazjum i I LO wzięły udział w konkursie wiedzy na temat krajów Unii Europejskiej.
Każda z klas wybrała swoich przedstawicieli. Wyniki są następujące: 

 • Kl. II a gimnazjum  – 34 punkty
 • Kl. II b gimnazjum – 33 punkty
 • Kl. VII SP – 33 punkty
 • Kl. III a gimnazjum – 33 punkty
 • Kl. III b gimnazjum – 32 punkty
 • Kl. I LO – 31 punktów
 • Kl. VI SP – 27 punktów
 • Kl. V SP – 23 punkty

 

Uczniowie za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe torby na strój do wychowania fizycznego, oraz broszurki dot. Europejskiego Dnia Języków Europejskich. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.

 Organizatorzy: 

mgr Agnieszka Polywka 

mgr Katarzyna Szołtysik

mgr Ewa Nawrocka

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

E-dziennik

images

Dzwonki

 1. 7:55    - 8:40
 2. 8:45    - 9:30
 3. 9:40    - 10:25
 4. 10:30  - 11:15
 5. 11:35  - 12:20
 6. 12:35  - 13:20
 7. 13:25  - 14:10
 8. 14:15  - 15:00
 9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.