Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

20.10.2017 r. - Bieg Szkolny

 

Nad bezpieczeństwem naszych zawodników czuwała pani pielęgniarka Karina Kozłowska i pan ratownik Jarek Gałecki, który udzielił dzieciom szkolenia z pierwszej pomocy.Dzięki licznym sponsorom mogliśmy uhonorować wszystkich uczestników. Na młodych biegaczy czekały pamiątkowe medale i drobne upominki.Wśród zwycięzców rozlosowano nagrody i dodatkowo wśród wszystkich uczestników 3 koszulki z Biegu Rolnika.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom , którzy po wewnętrznej walce ze strachem odważyli się przystąpić do rywalizacji.
Dziękujemy dzieciom za udział , sponsorom za upominki ( Müller-Die Lila Logistik Sp. z o.o., Klimowicz GPOiW, Z.U.H.LABUSEK JAN, Fundacja Bieg Rolnika), rodzicom za medale, p. dyrektorowi za wsparcie inicjatywy, księdzu Marcinowi za upominki, motywację i wsparcie, p. intendentce za zorganizowanie słodkości, trenerowi Bartkowi z Dramy Kamieniec za pomoc w organizacji, p. Grzegorzowi Sitek za pomoc w przygotowaniach i wytyczenie tras, p. Jarkowi za szkolenie, p. Karinie i Zbyszkowi Kozłowskim za przygotowanie całego przedsięwzięcia od wydrukowania numerów startowych, po załatwienie sponsorów i czuwanie nad dziećmi podczas biegu, wszystkim rodzicom, którzy kibicowali, a potem pomogli w uporządkowaniu boiska.

Do następnego biegu.

Fotorelacja>>
Wyniki:

LP Rocznik Płeć Nazwisko Imię Kategoria
1 2005 Dziewczyna Abramik Agnieszka VI
2 2006 Dziewczyna Antoszkiewicz Nadia VI
3 2006 Chłopiec Chojka Kevin VII
4 2007 Chłopiec Jagoda Oskar V
5 2008 Chłopiec Jarzombek Szymon V
6 2007 Chłopiec Kozłowski Paweł V
7 2009 Dziewczyna Labusek Agnieszka II
8 2009 Chłopiec Leśkiewicz Szymon III
9 2007 Dziewczyna Lubicka Marta IV
10 2008 Chłopiec Majchrowicz Marcin V
11 2002 Chłopiec Majchrowicz Tomasz IX
12 2010 Dziewczyna Musiał Karolina II
13 2003 Dziewczyna Polk Wiktoria VIII
14 2004 Dziewczyna Pyka Marcelina VIII
15 2010 Chłopiec Rogoża Łukasz III
16 2010 Chłopiec Sadowski Bartosz III
17 2003 Chłopiec Segeth Daniel IX
18 2005 Dziewczyna Skrzyp Karolina VI
19 2005 Chłopiec Suchan Maksymilian VII
20 2010 Dziewczyna Szczygieł Marta II
21 2008 Chłopiec Szczygieł Michał V
22 2005 Dziewczyna Toczek Julia VI
23 2004 Dziewczyna Woś Zuzanna VIII

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.