SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

21.11.2017 r. - Wycieczka uczniów klasy 2. i 3b

 

Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoim chlebem.

21 listopada w zimny, pochmurny ranek udaliśmy się do piekarni mieszczącej się w Zbrosławicach. Do celu naszej wycieczki z pobliskiego przystanku moglibyśmy dotrzeć z zamkniętymi oczami, ponieważ apetyczny, waniliowy zapach wypieków zaprowadził nas pod same drzwi  Piekarni Ciastkarni „Ziarenko”, która otwarta jest dla klientów przez całą dobę. Warto tutaj przychodzić codziennie, gdyż  wyroby piekarnicze wypieka się na naturalnych zakwasach bez dodatku polepszaczy i konserwantów.

Po serdecznym powitaniu, przebraniu się w stosowny ubiór, umyciu rąk, mogliśmy przez drzwi „dla wtajemniczonych” wejść do królestwa aromatów, ciepła i smakowitych wypieków. Dzięki życzliwości Pracowników mogliśmy zajrzeć do każdego kąta Firmy,  nawet do miski z truskawkami ;-) i  … do lodówki wielkości naszej klasy. Wyciągaliśmy chleb z pieca,  przyjrzeliśmy się dokładnie wszystkich urządzeniom, dzięki którym powstają smaczne chleby i bułki, pączki, drożdżówki, przepyszne torty i ciastka , a co najważniejsze mogliśmy zrobić bułeczki drożdżowe, ciastka maślano - kokosowe i ozdabiać babeczki masą budyniową, owocami i posypką. Nasze wypieki zostały nam podarowane !!! Na zakończenie mieliśmy możliwość sprzedawania wypieków w sklepie znajdującym się na terenie Piekarni Ciastkarni „Ziarenko”. To nie wszystko - pracownicy Firmy podarowali nam swój pyszny chleb.

„Dziel z innymi swój chleb, a lepiej będzie ci smakował”. Dziękujemy !!!

Opiekunami uczniów były wychowawczynie Panie Anna Kowolik i Joanna Schittek

Zapraszamy do galerii fotograficznej>>

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.