Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

SP     tarcza kopia

Rekrutacja 2019

Szanowni Państwo,

w poniższym linku znajdują się informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

https://men.gov.pl/rekrutacja

Aktualności

21.11.2017 r. - Wycieczka uczniów klasy 2. i 3b

 

Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoim chlebem.

21 listopada w zimny, pochmurny ranek udaliśmy się do piekarni mieszczącej się w Zbrosławicach. Do celu naszej wycieczki z pobliskiego przystanku moglibyśmy dotrzeć z zamkniętymi oczami, ponieważ apetyczny, waniliowy zapach wypieków zaprowadził nas pod same drzwi  Piekarni Ciastkarni „Ziarenko”, która otwarta jest dla klientów przez całą dobę. Warto tutaj przychodzić codziennie, gdyż  wyroby piekarnicze wypieka się na naturalnych zakwasach bez dodatku polepszaczy i konserwantów.

Po serdecznym powitaniu, przebraniu się w stosowny ubiór, umyciu rąk, mogliśmy przez drzwi „dla wtajemniczonych” wejść do królestwa aromatów, ciepła i smakowitych wypieków. Dzięki życzliwości Pracowników mogliśmy zajrzeć do każdego kąta Firmy,  nawet do miski z truskawkami ;-) i  … do lodówki wielkości naszej klasy. Wyciągaliśmy chleb z pieca,  przyjrzeliśmy się dokładnie wszystkich urządzeniom, dzięki którym powstają smaczne chleby i bułki, pączki, drożdżówki, przepyszne torty i ciastka , a co najważniejsze mogliśmy zrobić bułeczki drożdżowe, ciastka maślano - kokosowe i ozdabiać babeczki masą budyniową, owocami i posypką. Nasze wypieki zostały nam podarowane !!! Na zakończenie mieliśmy możliwość sprzedawania wypieków w sklepie znajdującym się na terenie Piekarni Ciastkarni „Ziarenko”. To nie wszystko - pracownicy Firmy podarowali nam swój pyszny chleb.

„Dziel z innymi swój chleb, a lepiej będzie ci smakował”. Dziękujemy !!!

Opiekunami uczniów były wychowawczynie Panie Anna Kowolik i Joanna Schittek

Zapraszamy do galerii fotograficznej>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.