SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

Powszedni niepowszedni dzień w ZSO w Kamieńcu

 

                Zasadnicza część uroczystości połączona ze Świętem Patrona Szkoły – Jana Pawła II – odbyła się 24 października i miała charakter gminny. W szkolnym holu zgromadzili się starsi uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Kamieńcu, Grono Pedagogiczne i zaproszeni Goście. Tegoroczny program artystyczny pod hasłem „Jan Paweł II – Człowiek niepowszedni” został przygotowany przez panie mgr Ritę Bulinską i mgr Bożenę Gracę oraz naszą utalentowaną kamieniecką młodzież. Na ławeczce „pod Świętym” zasiadły uczennice z klasy III „b” gimnazjum, które pisały referat o ludziach niepowszednich w dwóch językach, inspirację czerpiąc z przebywania w tym niezwykłym miejscu. A o tym, że nasz Patron był postacią niezwykle inspirującą, nikogo raczej nie trzeba przekonywać. Usłyszeliśmy recytacje wierszy, ciekawostki i humoreski o Janie Pawle II, którego parafią był cały świat, który wzbudzał szacunek ludzi na wszystkich kontynentach i doczekał się srebrnego jubileuszu na Stolicy Piotrowej. Obejrzeliśmy fragmenty filmów szczególnie trafiające w serce oraz wysłuchaliśmy piosenek pięknie dobranych do charakteru uroczystości. Wśród uczestników warto wymienić M. Suchana, B. Kubicę, J. Iwana, A. Ledwoń, W. Marek, P. Nicza, K. Smolika i D. Fels. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem pani mgr Anny Kowolik
- dzięki jej staraniom impreza zyskała profesjonalne nagłośnienie. Należy zaznaczyć, że Autorki programu już wielokrotnie przygotowywały obchody najważniejszego szkolnego święta, jednak ich pomysłowość i inwencja twórcza sprawiają, że każdorazowo scenariusz tchnie świeżością,
a zaprezentowane treści poszerzają naszą wiedzę o jakże zacnym Patronie Szkoły.

                Po wysłuchaniu programu artystycznego miała miejsce część oficjalna związana ze świętem pracowników edukacji. Wyjątkowy nastrój udzielił się wszystkim zebranym, padło wiele ciepłych słów pod adresem ludzi związanych z edukacją oraz życzenia powodzenia w realizacji tej jakże ważnej misji, jaką jest kształtowanie umysłów młodego pokolenia. Każdy z nas jest wyjątkowy i nosi w sobie iskrę „niepowszedniości”, to wielki dar i odpowiedzialność, wszak „ludzie niepowszedni pchają ten świat pół kroku wprzód”.

                                                                                                              Barbara Dusińska - Rubin

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.