Egzamin Gimnazjalny

Szanowni Państwo!

Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty oraz bieżącej sytuacji związanej ze strajkiem będą rozsyłane za pomocą e-dziennika.

Prosimy o sprawdzanie wiadomości

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu informuje, że w związku z ogłoszeniem w naszej szkole przez związki zawodowe akcji strajkowej (w ramach ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty) od dnia 8 kwietnia 2019 r., nie może jednoznacznie zapewnić o możliwości organizacji zajęć opiekuńczych dla wszystkich dzieci, gdyż nie jest w stanie przewidzieć liczby nauczycieli, którzy przystąpią do strajku. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i w miarę możliwości zapewnienie opieki swoim dzieciom w tym czasie. Jeśli będzie to dla niektórych z Państwa niemożliwe, to organizacja pracy placówki będzie dostosowywana do bieżących potrzeb. Opiekę nad dziećmi będzie sprawował dyrektor oraz ewentualnie nauczyciele, którzy nie przystąpią do strajku.

Z wyrazami szacunku
Adrian Korgel

Na polecenie Śląskiego Kuratora Oświaty publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej>>>

Wyniki matura 2018

Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

Wspólne świętowanie w ZSO w Kamieńcu

 

               Uczniowie już od wielu tygodni przygotowywali się do tej uroczystości, wykonując – często z pomocą swoich rodziców i starszego rodzeństwa – przepiękne ozdoby świąteczne. Na klasowych stoiskach rozstawionych na szkolnym korytarzu znalazły się ręcznie zrobione mikołaje, aniołki, bombki, figurki, choineczki, kartki świąteczne. Nie zabrakło również przepysznych wypieków – wśród nich królowały ciasta, babki, babeczki i różnokształtne kolorowe pierniczki. Panie nauczycielki raczyły Gości napojami gorącymi i chłodnymi oraz miłym uśmiechem. A Gości zebrało się niemało, wśród nich znaleźli się przedstawiciele lokalnej władzy oraz społeczność Kamieńca i okolicznych wiosek.

               Centralnym punktem szkolnej uroczystości był występ uczniów klasy VI przygotowany pod kierunkiem pani wychowawczyni, mgr inż. Barbary Wichy – Kudlek. Młodzi aktorzy profesjonalnie odegrali historię narodzin Jezusa w betlejemskiej stajence. W rolę Maryi wcieliła się Ania Trzęsiok, jako św. Józef wystąpił Igor Kuś, rolę króla Heroda odegrał Mikołaj Macha, zaś wśród Trzech Króli zobaczyliśmy Kacpra Goja, Błażeja Kubicę i Marcina Tkocza. Klimat prezentowanych wydarzeń mogliśmy poczuć dzięki pięknym kostiumom oraz dekoracji, która była dziełem pani mgr Krystyny Chyry – Stanek również pracującej w klasie VI. Ważną rolę odegrało również przygotowanie aktorów od strony muzycznej przez niezastąpioną w tej dziedzinie panią mgr Ritę Bulinską. Zaprezentowana historia biblijna została bardzo ciepło i życzliwie odebrana, o czym świadczyły gromkie brawa widowni oraz miłe słowa ze strony Dyrekcji ZSO oraz zaproszonych Gości.  Wspólne odśpiewanie kolędy wprowadziło zebranych w świąteczny nastrój.

W imieniu Rady Pedagogicznej składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego wieczoru.                                                                                                                                                                              

       Barbara Dusińska - Rubin 

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.