Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy. W tym dniu w szkole nie odbędą się zajęcia.

Aktualności

„Niech żyje bal…”

 

Studniówka rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości oraz wzruszającą przemową wygłoszoną przez Julię Żyłkę oraz Łukasza Giemzę, którzy podziękowali wszystkim nauczycielom, rodzicom za pomoc w zorganizowaniu naszej zabawy oraz za wsparcie podczas trudnych przygotowań do matury. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły - pan Adrian Korgel, który tradycyjnie, słowami ,,Poloneza czas zacząć", zaprosił do tańca. Pomimo wielu trudności podczas prób, polonez wyszedł nam znakomicie. Przez wielu nauczycieli został nazwany jednym z najlepszych w historii szkoły, za co bardzo dziękujemy. Po nagrodzeniu poloneza oklaskami przyszedł czas na wzniesienie toastu i lampkę szampana. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu. Zaserwowane potrawy były przepyszne,
a ich różnorodność pozwalała każdemu wybrać coś dla siebie. Jednak przerwa na zasmakowanie wszystkich potraw nie trwała długo, bo od razu wzywał na parkiet didżej, czyli doświadczony po wielu naszych 18-stkach, DJ Pinki. Za stołami długo nie siedzieli również nauczyciele, którzy zadziwiali uczniów swymi umiejętnościami tanecznymi. Zabawę wszyscy uważali za udaną, trwała przecież aż do białego rana...

W imieniu całej klasy chcę jeszcze raz podziękować wszystkim przybyłym gościom, Gronu Pedagogicznemu, rodzicom za uświetnienie naszej uroczystości. Mam nadzieję, że większość z nas zapamięta ten wieczór do końca życia.

Dominika Gałąska

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.