Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

Czeska Praga … ponownie zdobyta!!

 

 

Z krótkimi przerwami na jedzenie i odpoczynek dojechaliśmy do Skalnego Miasta znajdującego się już po stronie czeskiej. Znajdowało się tam ogromne szmaragdowe jezioro po starej piaskowni . Intensywny odcień wody jak i duże okalające je drzewa tworzyły piękny widok, idealny do sfotografowania. Z każdej strony otaczały nas olbrzymie skały, a naszym zadaniem było zgadywanie, co też one mogą przedstawiać. Każda z nich miała jakąś historie, której mogliśmy wysłuchać, dzięki naszej Pani przewodnik. Do hotelu wróciliśmy bardzo zmęczeni i zjedliśmy kolacje. Następnego dnia udaliśmy się na cały dzień do stolicy Czech, pełnej ludzi różnych narodowości . Odwiedziliśmy Most Karola, Stare Miasto, Katedrę św. Wita, Piss Sculpture, dzielnice zamkową oraz ogrody prezydenckie. Doskwierał nam ogromny upał. Po czasie wolnym, w którym mogliśmy kupić sobie pamiątki udaliśmy się na kolacje do czeskiej restauracji.  Ostatniego dnia, który spędzaliśmy poza domem z samego rana, zaraz po śniadaniu i spakowaniu bagaży wyruszyliśmy w drogę powrotną odwiedzając po drodze zamek oraz Kaplice Czaszek znajdującą się w Kutnej Horze. Po przerwie na obiad nasz kierowca zawiózł nas prosto pod mury szkoły, gdzie czekali już na nas rodzice.

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.