SP     tarcza kopia

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR  
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II
 W KAMIEŃCU
 NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 01.02.2019r. do 28.02.2019 r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 01.03.2019r. do 08.03.2018 r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ www.zsokamieniec.pl
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Aktualności

Z przyrodą za pan brat!

 

Podzieleni na grupy uczniowie mieli możliwość poznawać przyrodę, obcując z nią bezpośrednio. Spacerując po parku, oglądali różne gatunki drzew, poznawali ich budowę i ciekawostki z nimi związane. Mieli możliwość obserwowania przez lornetkę ptaków oraz nasłuchiwania wydawanych przez nie odgłosów. Ponadto w laboratorium wykonywali preparaty komórek roślinnych i obserwowali je pod mikroskopem. Jak oceniły panie prowadzące zajęcia – młodzież wykazała się sporą wiedzą przyrodniczą, a w wykonywane działania wkładała wiele serca i zaangażowania. Piękna pogoda spowodowała, że wyjazd okazał się wyjątkowo udany, a uczestnicy z przyjemnością wykonywali działania.Warto podkreślić, że uczniowskie wyjazdy na warsztaty Akademii Bioróżnorodności są tradycją w naszej szkole. Uczestniczy w nich młodzież ucząca się w kamienieckich szkołach wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących. W tak ciekawej formie przyswajania wiedzy możemy brać udział dzięki zaangażowaniu Pani mgr Izabeli Błędowskiej, która współpracuje z Fundacją Park Śląski, za co w imieniu uczniów składam jej serdeczne podziękowania.

Barbara Dusińska - Rubin

Fotorelacja>>

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

Informacje dla rodziców

Prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

List Głównego Inspektora Sanitarnego>>

List Minister Edukacji Narodowej dot. bezpiecznych ferii>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.