Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

Z przyrodą za pan brat!

 

Podzieleni na grupy uczniowie mieli możliwość poznawać przyrodę, obcując z nią bezpośrednio. Spacerując po parku, oglądali różne gatunki drzew, poznawali ich budowę i ciekawostki z nimi związane. Mieli możliwość obserwowania przez lornetkę ptaków oraz nasłuchiwania wydawanych przez nie odgłosów. Ponadto w laboratorium wykonywali preparaty komórek roślinnych i obserwowali je pod mikroskopem. Jak oceniły panie prowadzące zajęcia – młodzież wykazała się sporą wiedzą przyrodniczą, a w wykonywane działania wkładała wiele serca i zaangażowania. Piękna pogoda spowodowała, że wyjazd okazał się wyjątkowo udany, a uczestnicy z przyjemnością wykonywali działania.Warto podkreślić, że uczniowskie wyjazdy na warsztaty Akademii Bioróżnorodności są tradycją w naszej szkole. Uczestniczy w nich młodzież ucząca się w kamienieckich szkołach wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących. W tak ciekawej formie przyswajania wiedzy możemy brać udział dzięki zaangażowaniu Pani mgr Izabeli Błędowskiej, która współpracuje z Fundacją Park Śląski, za co w imieniu uczniów składam jej serdeczne podziękowania.

Barbara Dusińska - Rubin

Fotorelacja>>

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.