Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

Uczniowie dla Nauczycieli

 

Mała salka gimnastyczna zmieniła się nie do poznania. Jesienny klimat i nastrojowa muzyka spełniły swoje zadanie relakscyjne. Menue było bardzo urozmaicone. Można było skosztować gofrów, naleśników, różnego rodzaju ciast, babeczek itp. Do tego nie zabrakło kawy, herbaty oraz zimnych napojów. W roli kelnerek świetnie odnalazły się dwie uczennice, które przyjmowały zamówienia oraz serwowały specjały kuchni. Każda z 12 osób w kuchni była przydzielona do określonych zadań, dzięki czemu sprawnie realizowane były zamówienia. Szczególne podziękowania dla pani Anny Kolanek i pani Krystyny Chyry- Stanek, które czuwały nad całością i pamiętały o szczegółach, o których my nie pamiętaliśmy. Dzękeujemy również rodzicom, którzy włączyli się w realizację tego pomysłu.

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.