Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

Święto Edukacji Narodowej w ZSO w Kamieńcu

 

Program artystyczny miał na celu ukazanie codziennego życia szkolnego. Scenki były krótkie i wywoływały u publiczności uśmiech na twarzach. Uczniowie przed występem bardzo się stresowali, lecz wszystko poszło według planu. Po zakończeniu przedstawienia cała klasa 6 dziękowała nauczycielom za ich trud, serce, wkład w nasze wychowanie i nauczanie. Po wszystkich scenkach i podziękowaniach na scenę weszli uczniowie klasy ósmej, którzy dziękowali swojej wychowawczyni, Pani mgr Magdalenie Bojdoł – Dolińskiej, krótkimi rymowanymi tekstami. Na koniec akademii przemówił Pan Dyrektor, życząc wszystkim radosnego świętowania. Gdy skończył przemowę, wszyscy uczniowie rozeszli się do sal. Świąteczny nastrój towarzyszył nam do końca dnia.

Vanessa Skotnicka

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.