Egzamin poprawkowy

Termin egzaminu poprawkowego z matematyki:

26.08.2019 r. godz. 9.00

SP     tarcza kopia

Aktualności

Świąteczny wieczór w Kamieńcu

 

W bieżącym roku do przygotowania jasełek środowiskowych włączyła się cała społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu – uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele. Szkolny hol został pięknie udekorowany według projektu pani mgr Krystyny Chyry – Stanek. Na stołach pojawiły się okolicznościowe stroiki, prezenciki i karteczki z życzeniami wykonane przez nauczycieli. Długo przed rozpoczęciem uroczystości w szkole pojawili się uczniowie, którzy przygotowywali klasowe stoiska z ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, wśród których nie zabrakło bombek, kart świątecznych, różnego rodzaju choineczek, stroików, bałwanków, a nawet skrzatów. Oko cieszyły także przepyszne pachnące domowe wypieki. Gdy trwało ustawianie stoisk, młodzi aktorzy z klasy VII pod kierunkiem pań mgr Barbary Wichy – Kudlek i mgr Krystyny Chyry – Stanek czynili ostatnie przygotowania do odegrania inscenizacji. 14. grudnia o 17.00 do naszej szkoły przybyli zaproszeni goście – przedstawiciele lokalnych władz oraz okoliczna społeczność, aby pięknie przeżyć ten niezwykły wieczór. Wszyscy zasiedli przy stołach, racząc się słodkim poczęstunkiem i miłym towarzystwem. Dużym powodzeniem gości cieszyły się kolorowe ozdoby, które podczas Świąt przystroją ich domy. Najważniejszym momentem wieczoru stało się obejrzenie programu artystycznego, którego niewątpliwą wartość stanowiły partie wokalne przygotowane przez uczennice klasy VII, którym akompaniowała pani mgr Rita Bulinska. W role pasterzy wcieliły się uczennice klasy III, zaś układ choreograficzny aniołków z klasy I wywołał żywe reakcje ze strony widowni. Warto nadmienić, że podczas przedstawienia były prezentowane prace naszych uczniów, które zostały przygotowane na ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Anioły takie są”.Dobry odbiór całości stał się możliwy dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu, o które zadbała firma „Kostar” z Zawady. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania panu Arturowi Kostce, właścicielowi firmy, za bezinteresowną pomoc i wsparcie nas w tym przedsięwzięciu. Ciepłe słowa kierujemy również pod adresem uczniów i ich rodziców, którzy nie szczędzili czasu i sił, pracując przy przygotowaniu ozdób i wypieków. Duże zaangażowanie pań przygotowujących program artystyczny oraz młodzieży zaowocowało chwytającym za serce spektaklem. Do zobaczenia za rok! Barbara Dusińska - Rubin

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.