Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. Gliwicka 6
42-674 Kamieniec


Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II w Kamieńcu ogłasza
NABÓR
DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W KAMIEŃCU
NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły –
termin składania zgłoszenia od 03.02.2020r. do 28.02.2020r.
Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły –
składanie wniosków od 02.03.2020r. do 09.03.2020r. do godz. 15:00
ZGŁOSZENIE ORAZ WNIOSEK DO POBRANIA NA STRONIE INTERNETOWEJ>>
LUB DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY
INFORMACJE POD NR TELEFONU: (32) 233-79-76 OD 8:00 DO 14:00 lub (32) 233-78-14 DO GODZ. 15:00

Nauczyciele

Dalej

Uczniowie

Dalej

Rodzice

dalej

Galeria

dalej

Dokumenty

dalej

e-dziennik

dalej

Sportowe sukcesy

Ostatnie tygodnie to czas sportowej rywalizacji uczniów w zawodach sportowych z piłki siatkowej, piłki koszykowej, piłki nożnej oraz w tenisie stołowym. Pierwsze zwycięstwo na szczeblu gminnym osiągnęli uczniowie klasy VI ze wsparciem klasy V i ucznia VII klasy pod opieka nauczyciela wychowania fizycznego Alicji Baran kwalifikując się do powiatowych zawodów w piłce siatkowej w Nakle Śląskim.

 

Tam 5 kwietnia uczniowie zdobyli II miejsce spośród sześciu drużyn rywalizujących między sobą. Uczennice klasy VI z dziewczętami z klasy V i VII powtórzyły sukces chłopców zajmując I miejsce na szczeblu gminnym. Dalsza rywalizacja w piłce siatkowej odbyła się na szczeblu powiatowym, gdzie pod opieką Anny Kolanek zawodniczki wywalczyły II miejsce. Mocną stroną chłopców klasy VI była również piłka koszykowa. Uczniowie Ci pokonali wszystkie drużyny w naszej gminie. Drugim etapem były zawody powiatowe w Radzionkowie, gdzie zajęliśmy II miejsce.Piłka koszykowa to również sukces uczennic klasy VII ,VIII oraz III Gim., które do zawodów przygotowywała  Anna Kolanek. Pierwsze miejsce w zawodach gminnych w Miedarach pozwoliło uczennicom zawalczyć w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, których organizatorem była Anna Kolanek w imieniu ZSO w Kamieńcu. Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce. Dziękujemy uczniom za sportową walkę, wspaniałe osiągnięcia sportowe i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 


Alicja BaranAnna Kolanek

fotorelacja>>f