SP     tarcza kopia

Aktualności

Sportowe sukcesy

 

Tam 5 kwietnia uczniowie zdobyli II miejsce spośród sześciu drużyn rywalizujących między sobą. Uczennice klasy VI z dziewczętami z klasy V i VII powtórzyły sukces chłopców zajmując I miejsce na szczeblu gminnym. Dalsza rywalizacja w piłce siatkowej odbyła się na szczeblu powiatowym, gdzie pod opieką Anny Kolanek zawodniczki wywalczyły II miejsce. Mocną stroną chłopców klasy VI była również piłka koszykowa. Uczniowie Ci pokonali wszystkie drużyny w naszej gminie. Drugim etapem były zawody powiatowe w Radzionkowie, gdzie zajęliśmy II miejsce.Piłka koszykowa to również sukces uczennic klasy VII ,VIII oraz III Gim., które do zawodów przygotowywała  Anna Kolanek. Pierwsze miejsce w zawodach gminnych w Miedarach pozwoliło uczennicom zawalczyć w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, których organizatorem była Anna Kolanek w imieniu ZSO w Kamieńcu. Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce. Dziękujemy uczniom za sportową walkę, wspaniałe osiągnięcia sportowe i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 


Alicja BaranAnna Kolanek

fotorelacja>>f

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

TOBIASZUczniowie klasy VII  organizują w naszej szkole zbiórkę nakrętek dla 4-letniego Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „ Tobiasz PoMoże”. Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne...  Dlatego, kochani nie wyrzucajcie nakrętek! Każda nakrętka ma znacznie, choć nic nas to nie kosztuje. Powiedzcie  innym o naszej akcji i zbierajcie  też nakrętki od nich. Plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antypespirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…

Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.