Młodzi robią metropolie

Katowice, 29 maja 2020 roku

Panie i Panowie

Członkowie Zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Szanowni Państwo,

przesyłam w załączeniu pismo Wiceprzewodniczącego Zarządu GZM Pana Grzegorza Podlewskiego dotyczące rozpowszechnienia informacji nt. naboru do projektu pn. „Młodzi robią Metropolię”. Jest to przedsięwzięcie adresowane do mieszkańców Metropolii GZM w przedziale wiekowym 16-25 lat.

Uprzejmie prosimy Państwa o pomoc w dotarciu z informacją o naborze do potencjalnych odbiorów (np. uczniów szkół ponadpodstawowych, młodzieżowych rad miast, innych organizacji, które zrzeszają lub działają na rzecz osób młodych).  Wraz z pismem Pana Przewodniczącego przekazuję regulamin projektu oraz pytania i odpowiedzi dotyczące przedsięwzięcia.

Zapraszam również do zapoznania się z informacją prasową, dostępną na stronie: https://metropoliagzm.pl/2020/05/28/mlodzi-mieszkancy-beda-doradcami-gzm-rozpoczyna-sie-rekrutacja-do-projektu-mlodzi-robia-metropolie/

Z poważaniem