Sukcesy w konkursie "Kangur matematyczny"

W drugim semestrze roku szkolnego 2019/2020 25 uczniów naszej szkoły zgłosiło chęć udziału w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Konkurs początkowo miał mieć miejsce w szkole 19 marca 2020 r., jednak ze względu na pandemię, termin konkursu był dwa razy przesuwany, aż w końcu organizatorzy zdecydowali o przeprowadzeniu konkursu online.

 Konkurs „Kangur Matematyczny” został ostatecznie przeprowadzony na platformie: Dzwonek.pl, gdzie zgłoszonym uczniom zostały utworzone konta. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: najpierw konkurs próbny i po ok. 9 dniach konkurs właściwy.

W wyniku swojego zaangażowania w rozwiazywanie zadań matematycznych, czterech naszych uczniów uzyskało wyróżnienia:

1. Hanna Ogrodowska  kl. III
2. Igor Toczek kl. III
3. Karol Burda kl. V
4. Vanessa Skotnicka kl. VII

Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów!