”Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Prezent pod choinkę 2020”

Podsumowanie listopadowej akcji.

prezent
Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje.Antoine de Saint-Exupéry
Już po raz drugi wzięliśmy udział w akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę”.   Poprzez akcję chcemy nieść pomoc tym, którzy bardzo jej potrzebują, uczyć empatii i wrażliwości, pokazać, że mając niewiele też można dawać, oraz stworzyć sposobność do charytatywnej aktywności.W tym roku idea „Prezentu pod choinkę” nabiera wyjątkowego wymiaru. Pomimo pandemii, pomimo trudności, jakie nas obecnie spotykają i z którymi się borykamy, chcemy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Stąd pomysł przygotowania „wirtualnych prezentów” dla nastolatki i nastolatka w wieku 12-15 lat. Prezenty zawierać będą: przybory szkolne, słodycze, artykuły higieniczne oraz gadżet o charakterze chrześcijańskim. Nasze paczki dotrą do wybranych dzieci zagrożonych ubóstwem w Rumunii, Ukrainie i Białorusi.Pamiętajmy: „więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu”.