11.02.2021 r. - bal karnawałowy

Dnia 11.02.2021r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Wzięli w nim udział uczniowieklas I - III.Ze względu na sytuację epidemiczną każda klasa bawiła się oddzielnie.Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle. Zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, łańcuchami, błyszczącymi ozdobami zachęcała do karnawałowej zabawy.Dzieci wystrojone w różnorodne stroje były nie do poznania. Na sali można było zobaczyć wróżki, księżniczki, motylki i biedronki, a także super-bohaterów takich jak Spider-Man czy  Batman...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.Młodzież z klas I-III bawiła się znakomicie w rytm ulubionych piosenek.Ujawniły się liczne talenty taneczne. Uczniowie nie mogą się doczekać następnej takiej zabawy.

 

Zapraszamy do szkolnej galerii:))