Egzamin Gimnazjalny

Szanowni Państwo!

Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty oraz bieżącej sytuacji związanej ze strajkiem będą rozsyłane za pomocą e-dziennika.

Prosimy o sprawdzanie wiadomości

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu informuje, że w związku z ogłoszeniem w naszej szkole przez związki zawodowe akcji strajkowej (w ramach ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty) od dnia 8 kwietnia 2019 r., nie może jednoznacznie zapewnić o możliwości organizacji zajęć opiekuńczych dla wszystkich dzieci, gdyż nie jest w stanie przewidzieć liczby nauczycieli, którzy przystąpią do strajku. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i w miarę możliwości zapewnienie opieki swoim dzieciom w tym czasie. Jeśli będzie to dla niektórych z Państwa niemożliwe, to organizacja pracy placówki będzie dostosowywana do bieżących potrzeb. Opiekę nad dziećmi będzie sprawował dyrektor oraz ewentualnie nauczyciele, którzy nie przystąpią do strajku.

Z wyrazami szacunku
Adrian Korgel

Na polecenie Śląskiego Kuratora Oświaty publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej>>>

SP     tarcza kopia

Kamyczki Dramy

 

"Kamyczki Dramy” to zespół wokalny, który powstał w 2000 r. 

Prowadzony jest przez Panią mgr Ritę Bulinską.  Do zespołu należą uczniowie klas gimnazjalnych i liceum, którzy wykazują nie tylko zdolności wokalne, ale przede wszystkim lubią śpiewać w chórze. Próby odbywają się raz w tygodniu – 2 godziny. Zajęcia dostosowane są do podziału godzin lekcyjnych.  Repertuar zespołu jest wszechstronny i bardzo urozmaicony. "Kamyczki Dramy" uświetniają swoimi występami wszystkie uroczystości szkolne, poczynając od Dnia Nauczyciela, poprzez Święto Niepodległości, Jasełka, Misterium Bożonarodzeniowe, rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, Festyn Rodzinny, aż do uroczystości zakończenia roku szkolnego. 

    Ponadto nasz chór bierze udział w organizowanych na terenie Gminy Zbrosławice festynach i imprezach kulturalnych oraz reprezentuje gminę w licznych konkursach i przeglądach artystycznych.

 

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.