Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. Gliwicka 6
42-674 Kamieniec

Spotkanie z rodzicami

W dniu 17.09.2019 r. o godzinie 17.00
w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamieńcu
odbędzie się spotkanie z rodzicami.

 

Nauczyciele

Dalej

Uczniowie

Dalej

Rodzice

dalej

Galeria

dalej

Dokumenty

dalej

e-dziennik

dalej

Akademia Bioróżnorodności

Szanowny Panie Dyrektorze

W minionym tygodniu po raz kolejny odwiedziła nas w Parku Śląskim grupa uczniów ZSO w Kamieńcu. W imieniu kadry prowadzącej zajęcia przyrodnicze naszej Akademii Bioróżnorodności, w przeddzień Dnia Nauczyciela, pragnę Państwu pogratulować takich ciekawych świata młodych ludzi! Niezależnie od tego, czy odwiedzają nas uczniowie kamienieckiego liceum czy gimnazjum spotykamy się za każdym razem z dużą kulturą osobistą, zainteresowaniem, aktywnością. Widoczny jest również bardzo przyjazny stosunek uczniów do nauczycieli i nauczycieli do uczniów. Może nie powinno nas to dziwić, ale jednak zachwyciło. :)

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

--
Anna Poraj
Prezes Fundacji Park Śląski