Egzamin Gimnazjalny

Szanowni Państwo!

Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty oraz bieżącej sytuacji związanej ze strajkiem będą rozsyłane za pomocą e-dziennika.

Prosimy o sprawdzanie wiadomości

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu informuje, że w związku z ogłoszeniem w naszej szkole przez związki zawodowe akcji strajkowej (w ramach ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty) od dnia 8 kwietnia 2019 r., nie może jednoznacznie zapewnić o możliwości organizacji zajęć opiekuńczych dla wszystkich dzieci, gdyż nie jest w stanie przewidzieć liczby nauczycieli, którzy przystąpią do strajku. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i w miarę możliwości zapewnienie opieki swoim dzieciom w tym czasie. Jeśli będzie to dla niektórych z Państwa niemożliwe, to organizacja pracy placówki będzie dostosowywana do bieżących potrzeb. Opiekę nad dziećmi będzie sprawował dyrektor oraz ewentualnie nauczyciele, którzy nie przystąpią do strajku.

Z wyrazami szacunku
Adrian Korgel

Na polecenie Śląskiego Kuratora Oświaty publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej>>>

SP     tarcza kopia

Od Sandry

   Nazywam się Sandra Tetfejer. Jestem absolwentką ZSO w Kamieńcu. 

    Polecam wybór właśnie tej szkoły, gdyż przede wszystkim panuje tam świetna atmosfera. Nauczyciele zawsze służą swą pomocą, a wiedzę przekazują w sposób jasny i zrozumiały, co pozwala doskonale przygotować się do matury. Ponadto na terenie Liceum organizowane są różnego rodzaju zajęcia dodatkowe. To tu zaczęłam swą przygodę z siatkówką, którą do dziś kontynuuję z powodzeniem w drugoligowym klubie Sokół 43 AZS AWF Katowice. Szkoła w Kamieńcu dała mi wiele możliwości rozwoju, których jeszcze nie wyczerpałam, poznałam tu swych przyjaciół i znajomych, a każde wspomnienie z nią jest jak najbardziej pozytywne.

     Obecnie studiuję Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

 

Sandra Tetfejer   

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.