Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. Gliwicka 6
42-674 Kamieniec

Egzamin poprawkowy

Termin egzaminu poprawkowego z matematyki:

26.08.2019 r. godz. 9.00

Nauczyciele

Dalej

Uczniowie

Dalej

Rodzice

dalej

Galeria

dalej

Dokumenty

dalej

e-dziennik

dalej

Od Sandry

   Nazywam się Sandra Tetfejer. Jestem absolwentką ZSO w Kamieńcu. 

    Polecam wybór właśnie tej szkoły, gdyż przede wszystkim panuje tam świetna atmosfera. Nauczyciele zawsze służą swą pomocą, a wiedzę przekazują w sposób jasny i zrozumiały, co pozwala doskonale przygotować się do matury. Ponadto na terenie Liceum organizowane są różnego rodzaju zajęcia dodatkowe. To tu zaczęłam swą przygodę z siatkówką, którą do dziś kontynuuję z powodzeniem w drugoligowym klubie Sokół 43 AZS AWF Katowice. Szkoła w Kamieńcu dała mi wiele możliwości rozwoju, których jeszcze nie wyczerpałam, poznałam tu swych przyjaciół i znajomych, a każde wspomnienie z nią jest jak najbardziej pozytywne.

     Obecnie studiuję Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

 

Sandra Tetfejer