Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. Gliwicka 6
42-674 Kamieniec

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA SZYMONA!!!

 Zbieranie nakrętek w naszej szkole dla Szymonka z Kalet, w ramach akcji charytatywnej „Tobiasz PoMoże”, trwa nadal…Możemy pomóc Szymonkowi….  Nowym uczniom naszej szkoły przypominamy, że Szymon urodził się z  porażeniem mózgowym. Może Mu pomóc przeszczep komórek macierzystych. Jest to bardzo kosztowne.  Dlatego, Kochani, nie wyrzucajcie nakrętek!Każda nakrętka ma znaczenie, choć nic nas to nie kosztuje.Zbierajcie plastikowe nakrętki po napojach, wodzie mineralnej, innych butelkach, słoikach z kawy, kremach, płynach do prania, paście do zębów, antyperspirantach, szamponach, mydłach, środkach czystości itp. będą one przekazane Szymonkowi…Następnie  wymieniane na pieniążki na Jego leczenie…Nakręć się uśmiechem i odkręć dla Szymonka

  Krystyna Chyra – Stanek  wraz  z uczniami klasy VIII

Nauczyciele

Dalej

Uczniowie

Dalej

Rodzice

dalej

Galeria

dalej

Dokumenty

dalej

e-dziennik

dalej

Od Wojtka

Jestem absolwentem szkoły podstawowej oraz liceum - rocznik 2004 przy ZSO w Kamieńcu.

Ze szkoły pamiętam niepowtarzalną przyjacielską atmosferę zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli.

Po kilkunastu latach od wyboru szkoły średniej dalej jestem zadowolony ze swojej decyzji.

Skończyłem też automatykę i robotykę na wydziale Automatyki, Informatyki i Elektroniki na Politechnice Śląskiej.

Obecnie pracuję jako automatyk - programista głównie w przemyśle motoryzacyjnym.

 

Wojciech Korman