Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. Gliwicka 6
42-674 Kamieniec

Egzamin poprawkowy

Termin egzaminu poprawkowego z matematyki:

26.08.2019 r. godz. 9.00

Nauczyciele

Dalej

Uczniowie

Dalej

Rodzice

dalej

Galeria

dalej

Dokumenty

dalej

e-dziennik

dalej

Od Stasia

      Jestem absolwentem zarówno gimnazjum jak i liceum przy ZSO im. Jana Pawła II w Kamieńcu. Wybór tej szkoły to zdecydowanie jedna z moich najlepszych decyzji. Dziś szczególnie ciepło wspominam panującą tam, niezwykle przyjazną atmosferę. 

     Ogromnym atutem tej względnie niedużej szkoły jest fakt, że wszyscy uczniowie doskonale się znają i tworzą naprawdę zgrany zespół z wyjątkowo sympatycznym i wyrozumiałym gronem pedagogicznym.

Znakomite przygotowanie do matury, które w ogromnym stopniu zawdzięczam świetnym nauczycielom, pozwoliło mi na osiągnięcie naprawdę dobrych wyników, dzięki czemu bez problemu dostałem się na wymarzone studia ekonomiczne we Wrocławiu, które ukończyłem w gronie 5% najlepszych studentów. Zaraz po obronie dyplomu wyjechałem w ramach wymiany kulturowej do Stanów Zjednoczonych, a już za parę miesięcy rozpoczynam naukę w australijskiej szkole Greenwich College w Sydney. 

 

Gdybym ponownie miał wybierać liceum, moja decyzja dziś byłaby dokładnie taka sama jak 8 lat temu. Absolutnie jej nie żałuję.

 

Stanisław Bernat