Egzamin Gimnazjalny

Szanowni Państwo!

Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty oraz bieżącej sytuacji związanej ze strajkiem będą rozsyłane za pomocą e-dziennika.

Prosimy o sprawdzanie wiadomości

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu informuje, że w związku z ogłoszeniem w naszej szkole przez związki zawodowe akcji strajkowej (w ramach ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty) od dnia 8 kwietnia 2019 r., nie może jednoznacznie zapewnić o możliwości organizacji zajęć opiekuńczych dla wszystkich dzieci, gdyż nie jest w stanie przewidzieć liczby nauczycieli, którzy przystąpią do strajku. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i w miarę możliwości zapewnienie opieki swoim dzieciom w tym czasie. Jeśli będzie to dla niektórych z Państwa niemożliwe, to organizacja pracy placówki będzie dostosowywana do bieżących potrzeb. Opiekę nad dziećmi będzie sprawował dyrektor oraz ewentualnie nauczyciele, którzy nie przystąpią do strajku.

Z wyrazami szacunku
Adrian Korgel

Na polecenie Śląskiego Kuratora Oświaty publikujemy informację Ministerstwa Edukacji Narodowej>>>

SP     tarcza kopia

Od Stasia

      Jestem absolwentem zarówno gimnazjum jak i liceum przy ZSO im. Jana Pawła II w Kamieńcu. Wybór tej szkoły to zdecydowanie jedna z moich najlepszych decyzji. Dziś szczególnie ciepło wspominam panującą tam, niezwykle przyjazną atmosferę. 

     Ogromnym atutem tej względnie niedużej szkoły jest fakt, że wszyscy uczniowie doskonale się znają i tworzą naprawdę zgrany zespół z wyjątkowo sympatycznym i wyrozumiałym gronem pedagogicznym.

Znakomite przygotowanie do matury, które w ogromnym stopniu zawdzięczam świetnym nauczycielom, pozwoliło mi na osiągnięcie naprawdę dobrych wyników, dzięki czemu bez problemu dostałem się na wymarzone studia ekonomiczne we Wrocławiu, które ukończyłem w gronie 5% najlepszych studentów. Zaraz po obronie dyplomu wyjechałem w ramach wymiany kulturowej do Stanów Zjednoczonych, a już za parę miesięcy rozpoczynam naukę w australijskiej szkole Greenwich College w Sydney. 

 

Gdybym ponownie miał wybierać liceum, moja decyzja dziś byłaby dokładnie taka sama jak 8 lat temu. Absolutnie jej nie żałuję.

 

Stanisław Bernat 

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.