Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Spora grupa właścicieli aut podejmując decyzję o tuningu przede wszystkim zaczyna od zmiany felg. Oczywiście można to zrozumieć, ponieważ to właśnie felgi od razu rzucają się w oczy, i to właśnie one w dużej mierze wpływają na całościowy styl po wykonanej zmianie. Co prawda kupując nowe auto niejednokrotnie wybrać można wśród kilku modeli oferowanych przez dystrybutora, lecz z reguły i nic porywającego wśród nich nie będzie. Nowoczesne felgi JR Wheels w pierwszej kolejności wyróżniają się znacznie wyglądem.

Z reguły mają one niestandardowe wzornictwo, które nadaje autu drapieżnego wyglądu. Dzięki temu samochód będzie się zdecydowanie wyróżniał wśród innych, a przecież przy tuningu także i o to chodzi. Oprócz wyglądu wiele możliwości do wyboru jest również w zakresie kolorystyki, wielu producentów takich felg oferuje bowiem dużo także jeśli chodzi o tę kwestię. To w jeszcze większym zakresie umożliwia uzyskać oryginalny wygląd pojazdu, niemożliwy do osiągnięcia przy wyposażeniu fabrycznym.

Jednak w rzeczywistości odpowiednie dobranie nowych felg w taki sposób, żeby wszystko idealnie wyglądało, wcale do łatwych rzeczy nie należy. Przede wszystkim wybór najróżniejszych felg jest obecnie ogromny, i często trudno się będzie zdecydować na coś. Pewnym osobom będą się na przykład podobały felgi concaver, ale nie w każdym modelu samochodu się sprawdzą. Raz z tego powodu, że tego typu felgę należy dopasować do kolorystyki nadwozia, lecz również i i do opon, na których się chce jeździć. I koniec końców okazać się może, że po założeniu wcale samochód nie będzie wyglądał lepiej, niż przed przeróbkami.

Drugą sprawą są standardy, jakie powstały przez wiele lat tuningu danych modeli. I jeśli chodzi o nie po prostu trzeba się takich standardów trzymać, bowiem może nie przejść wymyślanie jakiś swoich nietypowych rozwiązań. Poza tym trzeba też pamiętać o regulacjach prawnych, a te są jednoznaczne. Po zamontowaniu superlekkie felgi SL02 nie mogą ani trochę wystawać poza nadkola, bo w przeciwnym wypadku trzeba się liczyć z zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez policję.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz