Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot to aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości. Umożliwi ona wgląd do ogłoszeń stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć a także z telefonami z blisko dwustu serwisów, co jest de facto ogromną innowacją. To solidne kompendium wiedzy, sprawdza się w obsłudze klienta podażowego, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, bo na takiej podstawie jest przygotowana jego koncepcja. Do programu są dołączone kluczowe elementy procesu marketingowego ułatwiające proces pozyskiwania ofert, co w pełni upraszcza obsługiwanie klienta popytowego.

Agenci nieruchomości cenią tę opcję, ponieważ rozwiązania takie jak baza ofert prywatnych są wypracowane wzorowo. Do zalet aplikacji zalicza: przesyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z prawie 200 serwisów, dostęp do ogłoszeń indywidualnych i agencyjnych z telefonami z serwisów, natychmiastowe wyznaczenie telefonu do właściciela, poinformowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, szybkie zaktualizowanie kwot w ofertach otwartych, skrupulatne określanie kwoty oferty nieruchomości a także dostęp do ogłoszeń z pełnymi danymi adresowymi.

Zaprezentowany program to wszechstronne wyjście, bazujące na intuicyjnej obsłudze. Program dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości jest przygotowany w ten sposób, żeby ich praca była znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługiwania jest przedstawiony na stronie. Do informacji posiada się wgląd po założeniu bezpłatnego konta. Agent nieruchomości ma możliwość wysłać ogłoszenia szybko, dodatkowo zmieniając je na swoje. W rezultacie obowiązki wykonuje sprawniej.

Agenci nieruchomości mogą kontrolować, kto oraz w jakiej cenie promuje domy, co pozwoli funkcjonować lepiej niż konkurencja. W aplikacji zawarte są wszystkie domy prywatne wystawiane od 2018 roku oraz oferty agencyjne, dlatego niczego nie można ominąć.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz