Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Chyba każdy posiadacz samochodu chce, aby auto jak najdłużej mu służyło. Jednak aby rzeczywiście ta, to o swój samochód należy odpowiednio dbać, między innymi regularnie zmieniając oleje i filtry. Lecz nawet mimo zastosowania olejów dobrej jakości i tak jakieś zużycie poszczególnych elementów może się pojawić, zwłaszcza jeżeli będzie przejechana większa ilość kilometrów.

Z tego też powodu od pewnego można stosować rozmaite preparaty do regeneracji, przy pomocy których ograniczyć można proces zużywania. Te preparaty tworzą na powierzchni pracujących elementów ceramiczną powłokę. Warstwa ta jest cieniutka, a równocześnie bardzo wytrzymała. Równocześnie ma niski współczynnik tarcia, co niesie ze sobą szereg korzyści. Po pierwsze przez to niskie tarcie jest mniejszy opór układu i potrzebuje on mniej energii do napędzania.

W niektórych przypadkach uzyskać można oszczędności na paliwie przekraczające dziesięć procent, tak więc wcale to tak mało nie jest. Poza tym twardsza powłoka to niższe zużycie poszczególnych elementów podczas pracy i tym samym wydłużenie żywotności silnika. I zresztą nie tylko silnika, ponieważ preparaty do regeneracji można też stosować w innych mechanizmach, jakich jak skrzynie biegów czy przekładnie. W ich przypadku zastosowanie takich preparatów zmniejsza głośność pracy i wibracje, poprawiając jednocześnie płynność działania. A stosowanie ich jest bardzo proste i nie wymaga wizyty u mechanika czy demontażu silnika. Z reguły wystarczy wlać wyznaczoną ilość środka przez wlew oleju, zależnie od przebiegu oraz wielkości samej jednostki.

Nie ma ograniczeń z uwagi na używane paliwo ani też stopień zużycia, w przypadku mocno użytkowanych jednostkach być może należy zwiększyć trochę ilość użytego preparatu. Osoby bardziej zainteresowane tą tematyką dużo informacji mogą znaleźć w sieci. Wystarczy że w oknie wyszukiwarki wprowadzą hasło Ceramizer do silników czterosuwowych benzynowych, Diesla, LPG i przeglądną otrzymane strony.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz