Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wnętrzarskie trendy mocno się zmieniają z upływem czasu. To, co cieszy się akurat modą w temacie wykończenia wnętrz zależy głównie od tego, jakie materiały są dostępne. Równie istotne są technologiczne nowinki oraz nowe rodzaje materiałów. Nowości ukazują się co jakiś czas, lecz obecnie dostępna pula materiałów pozwala tworzyć ogromną ilość ciekawych, interesujących rozwiązań. Pośród nich każdy klient wyszuka to, co się spodoba. A możliwości projektowe jedynie będzie ograniczać wyobraźnia osoby projektujące. No i oczywiście końcowy budżet inwestora.

Jednym z popularnych pomysłów są lamele. To układ listewek układanych w pewnej odległości prostopadle do powierzchni do której są przyczepione. Ułożenie w takiej formie daje kilka korzyści. Przede wszystkim, zmienia się optyka pomieszczenia. W zależności od kierunku w jakim są ułożone uzyskuje się efekt podwyższenia lub wydłużenia. Po drugie lamele ścienne sprawiają wrażenie głębi. I po trzecie elementy te świetnie rozpraszają fale dźwiękowe, zapewniając miłą akustykę w pomieszczeniu i równocześnie trochę je wygłuszając.

Tyle zalet posiadają te cienkie listeweczki. Jeśli się doda, że to dość tanie rozwiązanie, to przepis na sukces gotowy. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że lamele cieszą się wielką popularnością zarówno wśród klientów jak i projektantów. Zależnie od użytego materiału i rozmiaru modułu, będą pasować jako wykończenie dowolnych pomieszczeń. Można dopełnić nimi eleganckie wnętrza, ale równie dobrze będą się odnajdywać w prostym skandynawskim stylu czy surowym loftowym klimacie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz