Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Starannie wyselekcjonowany sprzęt obejmujący akcesoria do tenisa i badmintona oferuje Yonex Polska, czyli dystrybutor pochodzącej z Japonii firmy Yonex. Firma wytwarza wyroby przetestowane i z certyfikatem. Wyjątkowo popularnym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej technologii. Marka jest też znana z autorskiej technologii Power Cusion, wykorzystanej w butach sportowych. Isometric to technologia oddziałująca na otrzymanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Natomiast technologia Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzeń, jaka powstała w wyniku spadania na boisko, transferując kolejne ruchy gracza. Już nawet to pokazuje, że marka jest uznawana w świecie sportowców i nie bez przyczyny bierze odpowiedzialność za sponsoring licznych istotnych eventów. Statystyki wskazują, iż mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. We wskazanym punkcie sprzedaży internetowym asortyment torby do tenisa jest ogromny i dlatego dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Konsumenci mogą także sprawdzać bestsellery oraz nowości a także promocje na preferowany asortyment. Na równi amatorzy gry w tenisa, jak i zawodowcy odnajdą akcesoria dopasowane do uzdolnień i nawyków prowadzenia gry. Kiedy ktokolwiek pierwszy raz będzie robić zakupy w tym punkcie sprzedaży i nie do końca wie, na co się zdecydować, to pomoże obsługa klienta. Poza zakupami można również dowiadywać się ze strony, co zdarzyło się w dyscyplinie badmintona a także tenisa, co jest ważne dla osób które uprawiają wskazane. Najbardziej znane są ergonomiczne rakiety tenisowe z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz