Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis dla przyczep kempingowych wynajmowanych oraz będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, iż marka taka rzeczywiście zabiega o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego, ale również gadżetów kempingowych, które też można kupić w prezentowanym punkcie. Specjaliści w filii służą też doradztwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla odbywających podróż pierwszy raz. Klienci mają możliwość również korzystać z opcji zrobienia przeglądu zakupionego w CarGO! kampera.

Na życzenie klientów może zostać również wymieniona tapicerka oraz specjaliści zajmą się dokładnym wyczyszczeniem wnętrza kabiny. Jeżeli klient zdecyduje się w prezentowanej firmie zakupić jeszcze jakieś wyposażenie, to eksperci zajmą się też zamontowaniem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników na rowery, radia i nawigacji, czy zestawu paneli solarnych o dowolnej mocy. Na dodatek proponowany jest montaż markiz na ściany i dachowych, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników na czystą wodę, czy stacji multimedialnych.

Jak wobec tego można zauważyć, świadczenia w tej firmie są kompleksowe. Główną jest kamper, z kolei można liczyć na sporo innych. W sklepie internetowym można skompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to wyroby, które sprawią, że trasa okaże się przyjemniejsza. Jest ich na tyle sporo, że asortyment spełnia wymagania konsumentów.

Z kolei w trakcie kupowania albo wynajmowania kampera w wyposażaniu standardowym są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamawiać: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę na zewnątrz albo kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz