Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Urządzenia i wyposażenie do popcornu, nachosów a także Slushy od marki PCO GROUP to urządzenia imponującej jakości, które sprawdzają się w kinach oraz w restauracjach. Spory wybór maszyn do podgrzewania i chłodzenia obejmuje maszyny w dowolnych wersjach oraz wymiarach. Można przykładowo zakupić maszynę do popcornu lub do robienia nachosów luzem albo w gotowych porcjach. Obsługa urządzeń jest wyjątkowo prosta, wobec czego komukolwiek nie powinna sprawiać kłopotów.

W dodatku można również kupić dostępne w wersji mobilnej lady na popcorn i nachosy, jeśli przykładowo chce
się je podać w dowolnych miejscach na zewnątrz albo podczas imprez w plenerze. W tych punktach w porze letniej sprawdzają się maszyny do Slushy. Zamówić można także specjalne urządzenia do lemoniady. W punkcie sprzedaży pojawiły się też: podgrzewacze do orzeszków Hombre, urządzenia do waty cukrowej, jak i to wyposażenie jak siedziska podwyższające oraz inne.

Propozycja sprzedażowa jest stale poszerzana, a więc każdy, kto się tutaj kieruje może liczyć na to, iż znajdzie to, co będzie w pełni przystosowane do jego działalności. O tym, co wybrać, zleceniodawca zwykle wie natychmiast. Z kolei, może zapoznać się z opisami wybranych produktów, żeby nie mieć rozterek, że z jego strony jest to odpowiedni wybór. W lato na pewno wielu właścicielom firm z branży gastronomicznej przyda się granitor, jaki sprawdzi się w punkcie mobilnym, który serwuje mrożone napoje dla osób przebywających w danym mieście.

Granitory proponowane są w wersji jedno – albo kilkukomorowej. Obszerność granitorów jest dowolna, by każdy miał możliwość dopasować właściwy pod własne oczekiwania. Podobna zasada odwołuje się do pozostałych produktów z asortymentu. Kompletny katalog wyrobów PCO GROUP zawiera: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, artykuły promocyjne do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, jak i akcesoria związane z higieną i czyszczeniem.

+Tekst reklamowy+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz